Menşe yeri Çin
Marka adı Anshan Jiapeng
Sertifika CE ISO9001
Model numarası WWY-15/4-150
belge Ürün Broşürü PDF
Ürün Ayrıntıları
Giriş basıncı:
0.4Mpa
Çıkış Basıncı:
15 MPa
Akış hızı Nm3/saat:
15
silindir çapı:
Φ65+Φ36+Φ20 (3 Aşama)
Giriş Boyutu:
Kk1/2
Çıkış Boyutu:
G5/8
Boyut:
1350*1050*1100 (mm)
Ağırlık:
420KG
Devir/dk:
640
Uygulama:
O2, N2, Ar2
Vurgulamak:
Hava kompresörü güçlendirici ar2
Hava kompresörü güçlendirici 640 R/min
N2 güçlendirici ve kompresör
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı
1
Fiyat
Ambalaj bilgileri
Ahşap kasa
Teslim süresi
7 gün içinde
Ödeme koşulları
D/P, T/T, L/C, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini
Yılda 500 set
Ürün Tanımı
Shanghai Powerbuilder Otomasyon Teknolojisi Şirketi hakkında.
  • Destek ekipman ve aksesuarlar sağlayabiliriz.
  • Özel seçim için lütfen müşteri yöneticimizle iletişime geçin.
Yaklaşık Anshan Jiapeng Compressor Co., Ltd.
Çalışma prensibi
Ürün Tanımı
Çok. Ürün Parametreler
1 Sıkıştırma ortamı Oksijen (kuru ve gaz parçacığı içermeyen olmalıdır)
2 Model WWY-15/4-150
3 Akış hızı (standart) Nm3/h 15
4 Giriş sıcaklığı °C ≤40
5 Giriş basıncı MPa 0.4
6 Çıkış basıncı MPa 15
7 Silindir çapı miktarı Φ65+Φ36+Φ20 mm
8 Dönüş hızı r/dakika 640
9 Soğutma Modu Hava soğutması + su soğutması (dolaşımda)
10 Yağlama yöntemi Yağsız yağlama
11 Sıkıştırılmış seriler Üç seviye
12 Yapısal tarz
Açı tipi, W tipi, tek birim
13 Motor Güç kW 7.5
Elektrik sistemi AC380V, üç fazlı elektrik, 50Hz,
İzolasyon derecesi B sınıfı
Koruma derecesi IP44
Başlat Modu Doğrudan başlatma
14 Sürüş Modu Kemer Sürücüsü
15 Kurulum türü Temel tip
16 Gürültü Rakamı dB ((A)) ≤ 80
18
Giriş ve çıkış boyutu
Rc1/2 Rc5/8
19 Boyut ((L×W×H) mm 1350X1050X1100
20 Ağırlık kg ≈420